MojaBeba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


forum za trudnice, mame i tate
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 trudnice u drugom tromjesecju

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Beba
novorođenče
novorođenče



Broj postova : 3
Join date : 14.04.2010
Age : 40
Lokacija : Zagreb

trudnice u drugom tromjesecju Empty
PostajNaslov: trudnice u drugom tromjesecju   trudnice u drugom tromjesecju Icon_minitimesri tra 14, 2010 6:23 pm

bok svima!!! ja sam posve nova na ovom forumu i buduca sam mama.. u 15 sam tjednu trudnoce i nadam se da cu naci jos
koju trudnicu za tipkanje da nam dani brze prodju!!! trudnice u drugom tromjesecju Icon_biggrin
[Vrh] Go down
analena
dojenče
dojenče



Broj postova : 25
Join date : 03.04.2010

trudnice u drugom tromjesecju Empty
PostajNaslov: Re: trudnice u drugom tromjesecju   trudnice u drugom tromjesecju Icon_minitimesri tra 14, 2010 9:40 pm

dobrodošla!!!

trudnice u drugom tromjesecju 148320
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 45
Join date : 08.11.2009
Lokacija : Zagreb

trudnice u drugom tromjesecju Empty
PostajNaslov: Re: trudnice u drugom tromjesecju   trudnice u drugom tromjesecju Icon_minitimečet tra 15, 2010 8:05 am

dobro nam došle ti i beba trudnice u drugom tromjesecju 148320
uživaj u trudnoći i tipkanju s nama Very Happy

ako bilo što trebaš.. tu smo kiss
[Vrh] Go down
http://mojabeba.info
Gost
Gost




trudnice u drugom tromjesecju Empty
PostajNaslov: Re: trudnice u drugom tromjesecju   trudnice u drugom tromjesecju Icon_minitimečet tra 15, 2010 8:08 am

cheers za novu bebicu!!!

pussaaaa kiss
[Vrh] Go down
Beba
novorođenče
novorođenče



Broj postova : 3
Join date : 14.04.2010
Age : 40
Lokacija : Zagreb

trudnice u drugom tromjesecju Empty
PostajNaslov: Re: trudnice u drugom tromjesecju   trudnice u drugom tromjesecju Icon_minitimepet tra 16, 2010 11:13 pm

sa koliko ste tjedana prvi puta osjetile bebu??? ja sam sva zbunjena, mislim da je jesam osjetila ali opet nekako nisam sigurna!!! ko bockanje neko dole.. ili??? neki kazu ko leptirici ali ja ne osjecam nikakve leptirice!!! trudnice u drugom tromjesecju Icon_neutral
[Vrh] Go down
Gost
Gost




trudnice u drugom tromjesecju Empty
PostajNaslov: Re: trudnice u drugom tromjesecju   trudnice u drugom tromjesecju Icon_minitimesub tra 17, 2010 8:36 am

moguće!! meni su to isto moje cure govorile, ali ni ja nisam osjetila leptiriće scratch

mislim da je bilo negdje oko 16-tog tjedna.. dosta rano.. nešto kao kad ti cvili u crijevima.. Very Happy sjećam se da mi je sveky (koja je inače patronažna) rekla nemoguće tako rano.. al ja sam bila sigurna da je to ona!!!
negdje sam čitala da prvorotkinje osjete pokrete kasnije, ali obično je to između 16-20 tjedna
dogodit će ti se kasnije da će se javljati u približno isto vrijeme.. moja je često bila aktivna oko 13 - oko ručka.. ko da je govorila "mama, idemo papati" hehe Very Happy
joj, kako je to predivan osjećaj!!!!!!! zaljubljeni
pusa bušici!
[Vrh] Go down
motorcycles
dojenče
dojenče



Broj postova : 53
Join date : 21.03.2010
Age : 33
Lokacija : Sarajevo

trudnice u drugom tromjesecju Empty
PostajNaslov: Re: trudnice u drugom tromjesecju   trudnice u drugom tromjesecju Icon_minitimesri ruj 29, 2010 11:47 am

Evo da se i ja prijavim ovdje.13.07. smo imali plusic.Sad sam u 17. sedmici,bebica je pocela da se krece.Sve mi je tako neobicno bilo u poccetku,ali navikavam se Smile.Pozdrav trudnicama
[Vrh] Go down
motorcycles
dojenče
dojenče



Broj postova : 53
Join date : 21.03.2010
Age : 33
Lokacija : Sarajevo

trudnice u drugom tromjesecju Empty
PostajNaslov: Re: trudnice u drugom tromjesecju   trudnice u drugom tromjesecju Icon_minitimesub lis 09, 2010 10:50 am

Vidim da niko vise ne pise na ovom forumu,ali nadam se da ce biti nekoga ubrzo.Mi jucer usli u 5. mjesec Smile
[Vrh] Go down
motorcycles
dojenče
dojenče



Broj postova : 53
Join date : 21.03.2010
Age : 33
Lokacija : Sarajevo

trudnice u drugom tromjesecju Empty
PostajNaslov: Re: trudnice u drugom tromjesecju   trudnice u drugom tromjesecju Icon_minitimeuto lis 26, 2010 8:58 pm

Mi smo trudni punih 20 sedmica Smile,super napredujemo.
[Vrh] Go down
motorcycles
dojenče
dojenče



Broj postova : 53
Join date : 21.03.2010
Age : 33
Lokacija : Sarajevo

trudnice u drugom tromjesecju Empty
PostajNaslov: Re: trudnice u drugom tromjesecju   trudnice u drugom tromjesecju Icon_minitimesub lis 30, 2010 1:01 pm

Niko ne pise,ali se nadam da bar neko cita.Htjela sam samo sve da vas pozdravim.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 45
Join date : 08.11.2009
Lokacija : Zagreb

trudnice u drugom tromjesecju Empty
PostajNaslov: Re: trudnice u drugom tromjesecju   trudnice u drugom tromjesecju Icon_minitimepon stu 15, 2010 1:43 pm

hej motorcycles Very Happy ja se vec nekoliko mjeseci nikako ne uspijevam spojiti na forum i sad napokon uspjela preko mob-a Razz Bas mi je drago zbog vas i bebice! Nadam se da se dobro osjecas trudnice u drugom tromjesecju 148320 I nadam se da cu uskoro rijesiti taj problem s kompom..
[Vrh] Go down
http://mojabeba.info
motorcycles
dojenče
dojenče



Broj postova : 53
Join date : 21.03.2010
Age : 33
Lokacija : Sarajevo

trudnice u drugom tromjesecju Empty
PostajNaslov: Re: trudnice u drugom tromjesecju   trudnice u drugom tromjesecju Icon_minitimepon stu 15, 2010 6:50 pm

Hvala ti Smile.Da dobro smo,beban fino napreduje.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 45
Join date : 08.11.2009
Lokacija : Zagreb

trudnice u drugom tromjesecju Empty
PostajNaslov: Re: trudnice u drugom tromjesecju   trudnice u drugom tromjesecju Icon_minitimepon stu 29, 2010 12:50 am

ajme, moja lutkica ce skoro godinu dana i ja uskoro na posao trudnice u drugom tromjesecju 322752 nemogu doc k sebi da je tako vrijeme proletilo.. Motorcycles, ti inace radis ili?
[Vrh] Go down
http://mojabeba.info
motorcycles
dojenče
dojenče



Broj postova : 53
Join date : 21.03.2010
Age : 33
Lokacija : Sarajevo

trudnice u drugom tromjesecju Empty
PostajNaslov: Re: trudnice u drugom tromjesecju   trudnice u drugom tromjesecju Icon_minitimeuto stu 30, 2010 4:54 pm

Ne,ja inace studiram Smile.Danas smo punih 25 sedmica jupiii Very Happy
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 45
Join date : 08.11.2009
Lokacija : Zagreb

trudnice u drugom tromjesecju Empty
PostajNaslov: Re: trudnice u drugom tromjesecju   trudnice u drugom tromjesecju Icon_minitimesri pro 01, 2010 1:03 am

jeee trudnice u drugom tromjesecju 32467 cestitam studosice!
[Vrh] Go down
http://mojabeba.info
motorcycles
dojenče
dojenče



Broj postova : 53
Join date : 21.03.2010
Age : 33
Lokacija : Sarajevo

trudnice u drugom tromjesecju Empty
PostajNaslov: Re: trudnice u drugom tromjesecju   trudnice u drugom tromjesecju Icon_minitimesri pro 01, 2010 11:34 pm

Hvala Smile.Danas smo bili na pregledu,sve je super,zatvorena sam,samo me muce hemoroidi i opstipacija,pa sam dobila neke kreme i prasak.Dobila sam 5kg dosad.Prekosutra uzv pa cu vidjeti da vam ubacim slicicu svoje bebe.Puno poljubaca
[Vrh] Go down
motorcycles
dojenče
dojenče



Broj postova : 53
Join date : 21.03.2010
Age : 33
Lokacija : Sarajevo

trudnice u drugom tromjesecju Empty
PostajNaslov: Re: trudnice u drugom tromjesecju   trudnice u drugom tromjesecju Icon_minitimepet pro 03, 2010 9:37 pm

Evo samo da vas pozdravim.Bila sam na uzv-u,imam trudove,receno mi je da mirujem.Znala sam da su trudovi,ali sam mislila da su oni lazni,ali dr. kaze da su ipak od nervoze i napora.
Bebica odgovara 24+5 i doktorica je rekla da je curica.Doktor koji je mislio da je djecak nije dobro vidio,izgleda da je nesto pomijesao s pupcanom vrpcom Smile.
Stavila bih sliku,ali se ovdje nesto ne snalazim
Sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





trudnice u drugom tromjesecju Empty
PostajNaslov: Re: trudnice u drugom tromjesecju   trudnice u drugom tromjesecju Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
trudnice u drugom tromjesecju
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
MojaBeba :: Trudnoća i porod :: Trudnice-
Forum(o)Bir: