MojaBeba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


forum za trudnice, mame i tate
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 mame brbljaju

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




mame brbljaju Empty
PostajNaslov: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimesub tra 03, 2010 12:40 pm

neznam kud bi s ovom temom... pa nek bude pod razno...

drage mame, moram se pohvaliti da smo danas napokon uspjeli odrezali minijaturne noktiće na nogicama.... mame brbljaju 899897 mame brbljaju 899897
ajmeeeee!!! namučila sam se samo tako.. kak god ja uhvatim nogicu, ona skvrči prsteke ili lamata... i tako dobrih 20 min.. ali bitno je da smo uspjeli!!

a sad se stvarno idem primit posla... francuska... šunkica.. ovo-ono mame brbljaju 958614 mame brbljaju 958614
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 45
Join date : 08.11.2009
Lokacija : Zagreb

mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimepon tra 05, 2010 10:21 pm

draga premjestila sam temu... onu rubriku razno brišem ... kaj će nam? Very Happy
pusa kiss
[Vrh] Go down
http://mojabeba.info
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 45
Join date : 08.11.2009
Lokacija : Zagreb

mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimepon tra 05, 2010 10:23 pm

btw. čestitam na uspješno odrezanim noktićima.. hehehe... i ja sam u tim problemima al budemo mi to nekako Very Happy
[Vrh] Go down
http://mojabeba.info
Gost
Gost




mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimepon tra 05, 2010 10:31 pm

hvala Razz
jesi tu? ili si zbrisala?
ja se najela ova dva dana da mislim da sam povratila sve izgubljene kilice mame brbljaju 958614
od sutra na dijetu.. hahaha.. moš mislit mame brbljaju 398577
[Vrh] Go down
Gost
Gost




mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimečet tra 08, 2010 8:56 am

jutro svima kava

kakav predivan dan jučer sunny bile smo u šetnjici, uspjela čak popiti kavicu na terasici Cool malena je naravno morala sjediti meni u krilu jer je u kolicima dosadno.. toliko toga se događa okolo, prolaze ljudi, auti, a ona iz košare nevidi Wink mislim, tako je mala a već tako znatiželjna..
a neka.. danas ponovno Very Happy jedva smo dočekale lijepo vrijeme... ova zima nam je bila preeeeduga!
[Vrh] Go down
motorcycles
dojenče
dojenče



Broj postova : 53
Join date : 21.03.2010
Age : 33
Lokacija : Sarajevo

mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimečet tra 08, 2010 9:03 am

Dobro jutro...Super mame brbljaju 62660 .Bas ste lijepo iskoristile vrijeme Wink.Ehh,u ovo doba sljedece godine i ja cu svog andjela da vodim u setnjicu.I mogu misliti kako je to divan osjecas.I znam da mi nije mjesto na ovoj temi,ipak jos nisam mama :/
[Vrh] Go down
Gost
Gost




mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimečet tra 08, 2010 3:34 pm

zašto ti nebi bilo mjesto na ovoj temi.. pa i ti si skoro mama zaljubljeni

evo ja i moj anđeo opet bile u šetnjici.. ma predivno! srele smo još jednu mamu s malim dečkićem, popile kavu, izbrbljale se i baš sam se nauživala... i malena isto..

a sad idem izbrljat neki ručak jer mi mužić dolazi s puta, a vešaaaa za peglanje imam da me boli glava mame brbljaju 398577
[Vrh] Go down
motorcycles
dojenče
dojenče



Broj postova : 53
Join date : 21.03.2010
Age : 33
Lokacija : Sarajevo

mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimečet tra 08, 2010 6:25 pm

Drago mi je da ste uzivale. mame brbljaju 62660 Ja sam danas malo prokrvarila,trudim se da lezim i mirujem,eto sad vidim da sam se zeznula sa izborom ginekologa,jer ne mogu sa krvarenjem da idem do Beograda mame brbljaju 776638 .Nadam se da ce sve biti uredu.Ako primjetim kakve promjene na gore,moracu u hitnu da vidim sta se desava.Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimečet tra 08, 2010 7:27 pm

i ja sam ti na početku imala lagani krvavo smeđi iscjedak.. ali to je normalno.. tijelo se čisti..
međutim, ako malo jače krvariš trebala bi otići obavezno kod gina i mislim da ti je bolje odabrati nekog bližeg.. pogotovo jer će ti kasnije biti teško putovati kiss

šaljem vibrice da sve bude ok mame brbljaju 86641 mame brbljaju 86641
[Vrh] Go down
analena
dojenče
dojenče



Broj postova : 25
Join date : 03.04.2010

mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimepet tra 09, 2010 11:03 am

motorcycles malo mame brbljaju 86641 za vas dvoje....

i mi smo stalno vani, predivno je vrijeme... kažu da će za vikend kiša Mad
[Vrh] Go down
motorcycles
dojenče
dojenče



Broj postova : 53
Join date : 21.03.2010
Age : 33
Lokacija : Sarajevo

mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimepet tra 09, 2010 12:41 pm

Pozzz
Bilo je manje krvarenje jucer ujutru,malo izaslo,poneka tackica i stalo.Medjutim,uvecer je uz jake bolove mnogo toga izaslo iz mene.Gin je rekla da je vjerovatno sve samo otislo,te da je bila biohemijska ili kako se vec zove.Radila sam test ponovo jutros,crtica je bila skrooooooz blijeda,vidi se pod lupom Smile,sto znaci da se vjerovatno gube hormoni T.Zbunjujuce je sto i dalje imam sve simptome T,ali mozda ce i oni nestati Sad.Danas poslije podne idem da vadim betu da vidim sta se desilo,jer sa ovolikim krvarenjem i ne mogu kod gin sigurno na pregled.Pa bar da znam je li nesto ostalo...

Velika mame brbljaju 555312
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 45
Join date : 08.11.2009
Lokacija : Zagreb

mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimepet tra 09, 2010 4:27 pm

baš mi je žao draga Crying or Very sad znam da ste se oboje jako veselili bebici...

čitala sam malo o biokemijskoj trudnoći.. velik broj žena u tom slučaju niti neznaju da su bile trudne, osim ako su radile kućni test (kao ti) jer do pobačaja dolazi oko datuma očekivane M, i krvarenje je malo obilnije nego inače
sastavit ću jedan post o tome..

velika pusa draga, javi što je bilo kiss
[Vrh] Go down
http://mojabeba.info
motorcycles
dojenče
dojenče



Broj postova : 53
Join date : 21.03.2010
Age : 33
Lokacija : Sarajevo

mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimesub tra 10, 2010 1:44 pm

Procitala sam tvoj post o biohemijskoj trudnoci.Cudno je sto je kod mene kasnjenje trajalo 20 dana,ali vjerovatno je ovulacija bila kasnije,znaju mi nekad ciklusi biti duzi.Krvarenje je odjednom postalo obilno i jako bolno.Nema vise hormona T,a i simptomi su nestali onog trena kad sam sebe uspjela ubjediti da nisam trudna.:(Radovali smo se bebici,ali idemo dalje.Mozemo odmah ovaj mjesec pokusati ponovo.Malo smo tuzni,ali ne damo se.Opet razmisljam,mozda je tako trebalo biti.Mozda se bebica ne bi mogla razviti,tjesim se.Cim ovo prodje,idemo u nove pobjede.Najbitnije je da se volimo i imamo jedno drugo Smile.Velika mame brbljaju 555312
[Vrh] Go down
mrvica
novorođenče
novorođenče



Broj postova : 4
Join date : 10.11.2009

mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimepon tra 12, 2010 8:37 am

Jako mi je žao Sad
Nemoj da te to sad obeshrabri. Dobro je to što odmah možete probati ponovno i želim vam da skoro uspijete!

Pozdrav od jedne trudnice
[Vrh] Go down
motorcycles
dojenče
dojenče



Broj postova : 53
Join date : 21.03.2010
Age : 33
Lokacija : Sarajevo

mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimepon tra 12, 2010 12:15 pm

Ma ne damo se,imamo vremena,sve ide opusteno Smile.Mrvice,vidim da se porod blizi?Kako se osjecas? Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimečet tra 15, 2010 8:11 am

jutro kava

evo jedna brzinska kavica, i samo da vas pozdravim mame brbljaju 148320

ovih dana nešto obilazim doktore pa me nema... al još samo danas Smile
pusa svima kiss
[Vrh] Go down
Gost
Gost




mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimečet tra 15, 2010 8:12 am

motorcycles kako si ti draga? nadam se da si dobro Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimeuto tra 20, 2010 11:41 am

joj ljudi... danas idemo na pikicu Sad već mi se plače....

ustvari, već smo trebale krenuti, ali moje dijete zaspalo i nemogu ju probudit heheh Very Happy

al jedva čekam da vidimo kolko smo narasle flower
[Vrh] Go down
motorcycles
dojenče
dojenče



Broj postova : 53
Join date : 21.03.2010
Age : 33
Lokacija : Sarajevo

mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimečet tra 22, 2010 12:36 pm

Cao draga,dobro sam.Radimo na bebici aktivno,pa se nadam da ce biti velika beta kad budem isla vaditi sljedece sedmice Smile.Sad se sve poremetilo poslije biohemijske,pa mislim da mi je mnoooogo ranije bila O,cak 5,6dc.Sad je 15dc,vec imam neke simptome,samo se nadam da se necu razocarati.Ali i ako ne bude nista,idemo dalje... :)Velika pusa za tebe i malenu Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimeuto tra 27, 2010 8:10 am

jutro mame kava sadašnje i buduće Wink

evo nas napokon.. bili smo malo u zagorju kod bake na tjedan dana.. moram priznati da sam se više umorila nego odmorila... Razz svaki dan neka akcija.. šetnjica, gosti, pričest.. svašta nešto..

pikica je prošla super!! ma ja imam najbolje dijete na svijetu!! kod dr je sve prošlo ok jedino se kasnije popodne javila reakcija na cijepivo pa je malena bila straaašnoo cendrava.. jedva se umirila.. ali preživjeli smo i to Very Happy

i jako sam narasla... imam 63 cm i 6350 g.. ribach zaljubljeni
[Vrh] Go down
analena
dojenče
dojenče



Broj postova : 25
Join date : 03.04.2010

mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimesri tra 28, 2010 11:12 am

ah te posjete rodbini affraid
najgore je što moraš nositi isto stvari bez obzira dal ostaješ dva dana ili deset Razz

velika je Very Happy pusa malenoj
[Vrh] Go down
Gost
Gost




mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimesri tra 28, 2010 10:28 pm

pričaj mi o tome.. od kad smo se vratili raspremam stvari, već dva dana vešmašina radi non-stop... razletit će se od pranja Very Happy
ajd danas sam se napokon kolko tolko vratila u normalu.. bila sam si na frizuri afro friški pramenovi... ehehehe mame brbljaju 32467


btw. čestitam vam na dva mjeseca.. velika pusa malenoj kiss
[Vrh] Go down
motorcycles
dojenče
dojenče



Broj postova : 53
Join date : 21.03.2010
Age : 33
Lokacija : Sarajevo

mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimesri svi 12, 2010 12:36 pm

Evo samo da vam se javim.Kod nas jos nista novo,ali smo ovaj mjesec odlucili da cu sigurno ostati trudna Very Happy.Pusa...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 45
Join date : 08.11.2009
Lokacija : Zagreb

mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimepon lip 07, 2010 8:29 pm

motorcycles.. kad sam već ovdje samo da te pozdravim i nadam se da ste uspjeli ovaj put mame brbljaju 155985
već sam nekoliko puta mislila na tebe i jel se dogodilo kaj...
pusa velika mame brbljaju 555312
[Vrh] Go down
http://mojabeba.info
motorcycles
dojenče
dojenče



Broj postova : 53
Join date : 21.03.2010
Age : 33
Lokacija : Sarajevo

mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitimeuto lis 26, 2010 9:00 pm

Pozdrav svima.Pisala sam na temi drugo tromjesecje,trudna sam 20 sedmica.Nosim djecaka,tako mi je bar receno Smile.Presretni smo i uzivamo u svakom novom danu.Vrijeme nam brzo prolazi,pripremamo se za dolazak bebice i tako.Nadam se da ce neko cesce pisati ovdje,da se malo vise druzimo.Pusa svima.
[Vrh] Go down
Sponsored content





mame brbljaju Empty
PostajNaslov: Re: mame brbljaju   mame brbljaju Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
mame brbljaju
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
MojaBeba :: Bebe 0-1 :: O bebama-
Forum(o)Bir: