MojaBeba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


forum za trudnice, mame i tate
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 o muževima...

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




o muževima... Empty
PostajNaslov: o muževima...   o muževima... Icon_minitimepet stu 20, 2009 5:49 pm

ne, neću tračati svog mužića! ja njega volim najviše na svijetu zaljubljeni zaljubljeni
zanima me samo dali su i vaši muževi postali drugačiji od kad ste trudni.. jeste li se udaljili ili zbližili? mislite li da su oni zbunjeniji i zabrinutiji od nas? vjerojatno jesu ali kao i kod svega ostalog pokazuju to na drugačiji način...
jasno mi je da prvo vrijeme nisu ni svjesni kaj nam se događa.. a onda odjednom krene... trbuh raste.. boli me tu, boli me tamo... uspuhana ko slonica... boji se zagrliti te ponoći da ne ozlijedi bebu... pa gin zabrani o muževima... 224261 .. ili se nama neda jer se ne osjećamo nimalo sexi ni privlačne... ili njima više nismo sexi i privlačne... scratch Sad
iskusne mame... jel to normalno i jel to prođe kad se beba rodi ili više nikad nećemo biti njihove sexi ženice u koje su se zaljubili?
[Vrh] Go down
motorcycles
dojenče
dojenče



Broj postova : 53
Join date : 21.03.2010
Age : 33
Lokacija : Sarajevo

o muževima... Empty
PostajNaslov: Re: o muževima...   o muževima... Icon_minitimečet tra 08, 2010 9:11 am

Tek smo na pocetku,ali vec nam se desilo dosta promjena,na pozitivno.Moj dragi se skroz promijenio u trenutku,kao da ga je nesto osamarilo Smile.Postao je ozbiljniji i odgovorniji,jer sad mora da misli na nas TROJE.I dusa moja,rekao mi je da ga ne zanemarim i da i njega ukljucim u trudnoci,da uzivamo zajedno,jer on skoro nista ne zna o tom stanju.I plasi se da se nece snaci kad beba dodje. o muževima... Herz

Sto se tice sexa,vjerujem da je,kako u trudnoci,tako i poslije poroda,sve individualno.Nekome je do toga,nekome nije.A sigurna sam da se muzevima svidjaju zene isto kasnije,mozda i vise,jer su im podarile nesto jako veliko...Wink
[Vrh] Go down
 
o muževima...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
MojaBeba :: Sve ostalo :: Obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: